Polska

Nowości / Media

 • ALLEVYN – hydrokomórkowe opatrunki z pianki poliuretanowej są klinicznie przebadanymi, ekonomicznymi produktami do nowoczesnego leczenia ran.

  07.09.14
 • VERILAST Technology to jedyne w swoim rodzaju połączenie materiału OXINIUM i wkładki XLPE (wkładki polietylenowej cross-link) stanowiące idealne rozwiązanie dla endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego.

  Technologia VISIONAIRE to unikalne rozwiązanie stosowane przy zabiegach endoprotezoplastyki stawu kolanowego. VISIONAIRE to bloczki do przycięcia kości zaprojektowane i wyprodukowane według indywidualnych potrzeb pacjenta.

  12.01.12
 • Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu PICO - system jednorazowego użytku do terapii podciśnieniowej. Zapraszamy do zapoznania się krótkim filmami przedstawiającymi metody aplikacji opatrunku na rany różnego rodzaju, w tym:

  11.08.11
 • System naprawy łąkotek ULTRA FAST FIX teraz z łatwiejszym przesuwaniem węzła i szwem ULTRABRAID™

  23.03.11
 • DUROLANE to terapia łagodząca ból w chorobie zwyrodnieniowej stawu kolanowego lub biodrowego, polegająca na jednorazowym podaniu dostawowo preparatu. Terapia ta bazuje na naturalnej, bazpiecznej i sprawdzonej klinicznie technologii NASHA.
  Kwas hialuronowy to występująca w naturze substancja smarująca i amortyzująca zdrowy staw.

  Więcej informacji na temat DUROLANE

  15.02.11

Narzędzia