Polska

Advanced Wound Management

 

Smith & Nephew Advanced Wound Management oferuje szeroką gamę produktów do leczenia ran począwszy od przygotowania łożyska do zamknięcia rany. Produkty skierowane są do osób starszych z ranami przewklełymi, tj. odleżyny i owrzedzania żylne goleni. Posiadamy również produkty do leczenia ran szerszej grupy osób tj. oparzenia czy do chirurgii inwazyjnej.

 

Produkty

Jednym z głównych produktów działu Advanced Wound Management są opatrunki zarządzające wysiękiem w szczególności ALLEVYN  i od niedawna DURAFIBER oraz produkty do ran zakażonych, m.in. ACTICOAT i podciśnieniowa terapia leczenia ran (NPWT – Negative Pressure Wound Therapy)

Hydrokomórkowe opatrunki ALLEVYN zostały udoskonalone, a gama uzupełniona o nowe wersje, co naszym zdaniem wpływa na sprawne zarządzanie wysiękiem, utrzymuje optymalne wilgotne środowisko w ranie, co wpływa na szybsze gojenie rany, zmniejsza ryzyko maceracji skóry i chroni przed zakażeniem. Seria  ALLEVYN Ag to połączenie optymalnego zarządzania wysiękiem z antybakteryjnymi właściwościami srebra.
 

Gama opatrunków ACTICOAT zawiera najmniejszą formę srebra w postaci nanokryształów i jest stosowana w leczeniu ran i oparzeń.
Srebro zmniejsza ryzyko kolonizacji bakterii, wykazuje działanie bakteriobójcze na mikroogranizmy, które mogą wywołać infekcję i wydłużyć czas leczenia

Portfolio systemów do podciśnieniowej terapii leczenia ran (NPWT) umożliwia wybór odpowiedniej terapii w zależności od rodzaju rany, potrzeb i preferencji.

Produkty RENASYS do tradycyjnej terapii NPWT to możliwość wyboru opatrunków z gazy lub pianki. PICO to pierwszy na rynku system jednorazowego użytku, który nie wymaga kanistra.

Smith & Nephew Advanced Wound Management oferuje również szeroką gamę specjalistycznych opatrunków łącznie z foliami transparentnymi, tj. OPSITE  i IV3000, produkty do pielęgnacji skóry i hydrożele.
 

Smith&Nephew Sp. z .o.o.
ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa
Polska

Narzędzia